Historie Hot Wheels Race Tracks

Mnoho lidí má krásné vzpomínky na Hot Wheels hračka z dětství , ať už to bylojasně červené Ferrari neboMonster Jam Grave Digger Monster Truck . Tyto drobné kovové auta aseznámit oranžové dráha , na které běží zavedly větší – než – život dědictví . Ve skutečnosti , Mattel tvrdí, že prodává tři sady sledovat každou minutu . Zatímco brzy stopy přišla v jednoduchých startovacích sad , dnes tam jsou komplexní “ akční sady “ plné skoků , smyček a dalších pokročilých funkcí závodišť . Počátky

1968 Hot Strip Track Pack byl jeden z původních Hot Wheels závodní dráhy . To přišlo 10 kusů flexibilní oranžové dráhy a pět traťových spojek , které také mohly být použity se základním červená skok rampu příslušenství v balení . Hráči tlačil auta kolem trati ručně , nebo jako zaměstnanec sílu gravitace připojením na výchozí bod na cestě ke stolu nebo židle .
PřidáníElektromotor

set Kompresor bylprvní Hot Wheels závodiště zahrnovat elektrický motor . Motor byl připojen k pěny pokryté kol, která se točil rychle , pohánět auta kolem smyčky trati . Představený v roce 1969 , přišel s břišním pult , rychloměr a volitelným Kompresor obousměrné trati křivky doplňkový set .

Sizzlers AFat Track

auta Sizzler , s malými dobíjecích baterií a jednotlivých elektrických motorů , debutoval v roce 1970 . I když mohl běžet na standardním oranžové Hot Wheels dráha , Mattel vytvořil speciální Sizzler sledovat soubory s poutky , figura osmy a víceúrovňových spirál . V roce 1972 byly představeny první závodní dráha soupravy , jejichž účelem je umožnit absolvování akce . Tři pruhy široké s klopené oblouky ,řada Fat Track Racetrack zahrnovaly California 500 a shonu Spustit .
Rostoucí popularita

V roce 1970 , Mattel představil Mongoose & Snake drag Race Set , představovat repliky v reálném životě táhnout závodníky Don Prudhomme a Tom McEwen je Funny Cars . Navrženy tak, aby auta mohla závodit bok po boku ,trať byla extrémně populární a ohlašoval začátek dlouhého partnerství mezi Hot Wheels a táhnout závodní průmyslu . To je i nadále jedním z nejcennějších závodních tratích pro sběratele , s cenami dosáhl tak vysoké jako 8000 dolarů za kompletní sadu .
Význam

“ svět je nejdelší Hot kola Track “ byla postavena v roce 1999 v Trojici , v Severní Karolíně , v rámci Kyle Petty Hot Wheel Racing Charity Ride Across America činností fondu – zvyšování . Části byly shromážděny z celé země a vyráběl do masivní oranžové závodní dráze , měřící 2863 stop na délku a hláskovat slovo “ Hot Wheels „. Skladby kusů , podepsané celebrity a řidiči závodních automobilů , byly později vydraženy na eBay s výnosy , které využívají různé dětské charity.
Advanced Technology

v roce 2008 ,Hot řada kola Color Shifter přišel na trh . Pomocí nového laku technologií tepelného , Mattel vyrábí vozy , které změnily barvu s teplou a studenou vodou . To vytvořilo nové příležitosti pro závodišti sady , které měly rozprašovač vody blastery , nebo skoky na odbavovací ploše , které skončily ponořené ve vodě . Napříkladakční set Hot Wheels Color Shifters Stunt ‚ N Dunk umožňuje hráči spustit vozů přes plastovou kruhu ohně a do dunk tanku .