Greg Hastings ‚ Tournament Paintball MAX’D Cheaty na Xbox

“ Greg Hastings Tournament Paintball MAX’D “ proXbox obnoví zábavu paintball v first-person střílečku . Hra je k dispozici režim kariéry s 29 různých turnajů, plus možnosti online multiplayer se ubytovat tolik jako 14. hráče . Znát několik cheaty a tipy vám pomohou dosáhnout vítězství a odemknout některé in-game bonusy . Arcade Mode

Při přehrávání v režimu Arcade , můžete odemknout tři cheaty , pokud jste max z vaší postavy statistiky a dosáhnout určitý počet zkušenostních bodů . Vydělávat 10 zkušenostní body odemkne další loga , vydělávat 20 zkušenostní body odemkne režim Slow Motion a vydělávat 30 zkušenostní body odemkne nesmrtelnost . Chcete-li používat cheaty , přejděte na “ My Character “ menu a vyberte “ White „. Odtud budete moci přepínat cheaty zapnout nebo vypnout.
Unlock Znaky

Pokud umístíte mezi prvními třemi ve všech turnajích v single -player módu budete odemknout všechny znaky ve hře . Pokud je to příliš mnoho práce , můžete zaměstnat cheat odemknout Pro hráče dle vašeho výběru . Chcete-li to provést, přejděte na “ My Character “ Menu a držte levé analogové páčky na levé straně , zatímco klepnutím na “ Y “ tlačítko . Tento cheat funguje pouze v single -player módu .
Duck Walk

Stisknutí během hry je váš charakter Crouch , alejednoduchý trik vám umožní chodit do stejné polohy : jednou se přikrčil , stisknutím tlačítka „Left “ a “ Right “ současně a podržte je po dobu jedné sekundy . Pokud se to udělá správně , mělo by vaše postava zůstane přikrčený a střílet výstřel . Uvolněte “ Právo “ ale držet “ Vlevo “ podržíte a pak stiskněte tlačítko “ Up „. Nyní budete mít možnost chodit do skrčené poloze ještě vidět, jak když stojíte .
Rychlé Dive

Během zápasů , skok na zemi nebo za překážkami , aby se zabránilo příchozí kuličky ; ani na okamžik zaváhání může ukázat jako katastrofální . Pokud používáte řadič s funkcí turbo , můžete provést trik, který vám umožní potápět rychleji , než je obvyklé zapnutím turbo , držení “ vlevo“ a potom stisknutím tlačítka “ B “ pro rychlé skoky
Úspěchy

Tvrzení vítězství ve hře v posledních šesti turnajích vám přináší speciální odměny : . vyhrál 24. turnaj vydělá bronzové brýle , vyhrál 25. turnaj vyhraje stříbrné brýle , vyhrávat 26. turnaj vyhraje zlaté brýle , vyhrál27. turnaj vám vydělá bronzovou značku ( což je v oblasti sportu termín pro zbraň ) , vyhrál 28. turnaj tvrdí, stříbrnou značku a vyhrál 29. turnaj zachycuje zlatou značku .