Jak se k odemknutí Expert Ghosts v Mario Kart pro Wii

. “ Mario Kart Wii “ byl propuštěn pro Nintendo Wii herní konzole v roce 2008 to kart -racing hra obsahuje některé z Nintendo nejoblíbenějších postav z jejich Mario Bros hry, včetně Mario , Donkey Kong , Bowser , Peach , Yoshi a Luigi . Jedním z problémů, ve hře je odemykání odborné duch personál , který klade duchů znak na každé úrovni hry v režimu Time Trial . Kromě poskytuje tak zábavnou výzvu , odblokování odborné duch personál také odemkne různé znaky a další vozidla . Návod dovolená 1

Vložit Mario Kart Wii do vašeho Nintendo Wii a napájení systému na . Z hlavní nabídky přejděte do režimu Time Trial .
2

Vyberte skladbu a zvolte závodit proti zaměstnanci duch . Beat zaměstnanců duch by mezi třemi a 10 sekund. Konkrétní doba závisí na kurzu . Například , zatímcokurz Flower Cup , Mario Circuit , pouze vyžaduje , abyste porazil zaměstnance ducha tím čtyři sekundy, listových poháru DK Jungle Parkway vyžaduje, abyste porazil zaměstnanců duch devět sekund. Poté, co porazil personál ducha na dané trati , budete moci závodit proti expert zaměstnanci duch pro danou trať.
3

Opakujte krok 2 pro všechny Mario Kart Wii je 32 skladeb . Budete vědět , že jste porazil normální personál ducha na trati , kdyžrychlejší duch s kratší době má své místo .