Jak vydělat více lidí Mario Kart Wii Po odemknutí všechny závody

Mario Kart Wii se rychle stal jedním z Nintendo Wii je nejvíce populární tituly , které by mělo překvapit nikdo ; série byla vždyhit pro Nintendo . Mario Kart Wii přidává dvě zásadní inovace . Za prvé, umožňuje použití Wii snímání pohybu a Wii Wheel , který umožňuje uživatelům , aby zase jejich regulátorů , protože by volant . Za druhé ,hra přidává motocyklů a motokrosových motorek , což zvyšuje strategické element.Instructions hra je
1

Odemknout první tři skryté znaky. Chcete-li získat dítě Daisy , vydělat “ Jedna hvězdička „, pořadí nebo vyšší ve všech 50 ccm pohárů . Obdržíte dítě Luigi po odemknutí osm odborných pracovníků duchy , což vyžaduje porazil osm stálých zaměstnanců duchy sedm sekund nebo déle. Odemkněte malý Birdo závodními ve všech 16 kurzů v režimu časového studie .
2

Získat další skryté závodníky pomocí své úspěchy . Otevřete Bowser Jr. tím, že se “ Jedna hvězdička “ pořadí , nebo lépe na 100cc Retro pohárů . Medaile ve všech 50 ccm poháry odemknout Diddy Kong, a získejte Kosti suché tím, že porazí Leaf pohár.
3

Otevřít Dry Bowser tím, že se „One Star“ pořadí v každé 150cc Wii poháru. Budete vydělávat Funky Konga po získání čtyř odborných duchy , a král Boo bude k dispozici ihned poté, co porazil 50cc hvězda pohár. Otevřete Rosalina tím, že “ jedna hvězda „, nebo lépe ve všech 50 ccm Mirror poháry
4

vydělat drobný Toadette jedním ze dvou způsobů : . Buď soutěžit v každém z 32 kurzů v režimu Time Trial nebo si zahrát 1000 Wi -Fi zápasy on-line . Odemkněte Mii Outfit 1 znak, který jste navrhl vyhrál 100cc Speciální poháru a Mii Outfit 2 uvolněním všech 32 odborných duchy , což jenejvětší výzvou ve hře. Pomocí klávesových FAQ zdrojů pro pomoc porazil všechny duchy .