Jak se k odemknutí Cínové město v HeartGold

V “ Pokemon HeartGold “ a “ SoulSilver “ Nintendo DS videohry , můžete začít v regionu Johto světa Pokemon . Poté, co bojoval si cestu přes celé této oblasti, můžete získat přístup k regionu Kanto, což je místo, kde najdete Cínové město . I s Kanto odemčený budete muset dokončit řadu vedlejších questů otevřít cestu k Pewter City , protože je blokován spící Snorlax Pokemon , který může být probudil jen s zvláštní položka . Návod
Stránka 1

Kompletní region Johto , shromáždění všech osm posilovnu odznaky tím, že porazí Pokémon vůdců gymnastiky v každém městě , a porazit Elite čtyři a mistrem Johto Pokémon League .
2

Počkejte, úvěry vrátit , nebo jen uložit a proměnit své DS vypnout a znovu zapnout , aby je přeskočit a začít Kanto kapitole .
3

Cestování v regionu Kanto a porazit posilovnu vůdce ve Vermillion City, Saffron City a Cerulean City. Hlava na západ od Cerulean City a najít elektrárna na silnici 10.
4

Kompletní elektrárny vedlejší úkol tím, že najde ukradený stroj díl vrátit zpět v posilovně Cerulean City a vrátit ho do závodu .
5

Pokračovat na skrz Rock Tunnel do Lavender Town . Přejít na rozhlasové věže a promluvte si s Kanto rozhlasu ředitel, který vám dá Radio Card .
6

Head východ přes Saffron City a porazit posilovnu vůdce v Celadon City a tmavě City. Bitva si cestu až k pobřeží Vermillion Route 12.
7

Najít spící Snorlax Pokemon blokuje cestu k Route 11. PoužitíRadio Card hrát “ Poke flétna “ kanál probuditSnorlax , a to buď chytit nebo srazit ho .
8

Zadejte do jeskyně na konci Route 11 , Diglett v tunelu . Bitva si cestu přes to , a budete vyjít na silnici druhé.
9

Vedoucí na sever na silnici druhé přes Vermillion lesa , a budete se v Pewter City.

Napsat komentář