Jak si vyrobit past na myši vrtule

Tradiční snap pasti na myši jsoustudie uložené energie. Při správném nastavení ,rameno na přitahování části pasti ukládá sílu přes jaro . Při použití jako past na myši ,hlodavce bere návnadu z pastí , uvolňuje pružinu apaže letí zpět na své místo , lámání tvora záda. Ale stejný skladování energie se stávápravděpodobně zdrojem energie pro domácí aut, lodí a letadel . Past na myši poháněné vrtule pracovat na lodích nebo planes.Things budete potřebovat
vrtule
Epoxy
čtvrtiny palce průměr kovové tyče , 6 palců dlouhý
opona tyč držák
4- palec 6 -palcový kus balzového dřeva
2 vruty
Duct tape Sims 3 stop vlasec
Mousetrap
Zobrazit další instrukce
Stránka 1

přilepíme vrtuli k jednomu konci kovové tyče s epoxidem .
2

Našroubujte opona tyč držák na jednom konci balzového dřeva. Záclonové tyče jsou držáky ve tvaru U kovových konzol s otvory na všech třech stranách U.základně tyče držáku , nebo dolní část U , by měla mít tři otvory , dvě na každé straně centrálního otvoru . Připevněte držák do lesa s dvěmi vnějšími otvory pro opuštění centrální otvor zdarma.
3

Vložit kovovou tyč skrz otvory na záclony tyč držáku. Kovová tyč s vrtulí vejde do svislé boční stranu U.kovové tyče se stávánáprava pro vaše vrtule. Ujistěte se, že vrtule je odvrácena od dřeva tak může volně pohybovat .
4

Tear a 1/2 palce široký proužek lepicí páskou . Zabalit pásku kolem osy na opačné straně tyče od vrtule . To zabraňuje nápravy vyklouznutí z držáku .
5

Umístěte past na myši na balzového dřeva, na opačné straně vrtule . Umístěte past na myši tak, že kdyžpast pružina je v klidu ,kovové rameno je na protilehlé straně pasti z držáku . Použijte buď epoxidové nebo lepicí páskou držet pastičky na myši na místě .
6

Tie kus rybářského vlasce s osou vrtule.
7

Zatáhněte za vlasec na past na myši rameno v klidu . Tie vlasec na past na myši paži a odříznout přebytečný .
8

Nastavit pastičky na myši a podržte ruku na místě. Vítr volný vlasec kolem osy své vrtule , aby se všechen uvolněný . Nastavte dřevo na okraj stolu tak, aby vaše vrtule má prostor pro volný pohyb a uvolnění past. Past rameno táhne vlákno odvíjení řádek zabalené kolem osy . To otočí osu a vrtuli .

Napsat komentář