Jaká část vlků World žiješ ?

Vlk je masožravý savec, který , které obvykle bydlí asi osm let ve volné přírodě a lze je nalézt v baleních po šesti nebo více množství wolves.A druhů vlka lze nalézt na různých kontinentech po celém světě . Severní Amerika

Severní Amerika je domovem několika druhů vlka. Šedý vlk je původem ze Spojených států amerických a Kanady . To bylo rozšířeno ve spodních 48 států, ale byl loven tak téměř vyhynul . Nyní malé populace přežily a byly zavedeny další šedých vlků . Další druh ječervený vlk . To se stalo zaniklý v divočině . Nicméně, to bylo znovu zavedeno do Severní Karolíny . Jeden z nejmenších poddruhů je mexická vlk . To jen obývá Arizoně a Novém Mexiku. Arktický vlk se nachází v kanadské Arktidě , zatímco východní vlk obývá Ontario a Quebec . Great Plains vlk a údolí MacKenzie vlk lze také nalézt na Aljašce a Kanadě.
Evropa

Pár šedých vlků přežít v Evropě , a ty, které se nacházejí v východní Evropy hraničící Asii. Italská vlk je poddruh nalezené v Apeninského pohoří v Itálii. To bylo uznáno jako poddruh v roce 1999tundra vlk je další poddruhy nalezené v severní Evropě . Ruský vlk je velký poddruh nacházejí v centrálním Rusku . Je právně lovil přes jeho populace klesá.
Afrika a Střední východ

Afrika má několik vlků nalezené v některých oblastech . Etiopský vlk ječerveně zbarvený zvíře nalezené v Afro- alpského regionu Etiopií a Eritreou . Další vzácný druh jeegyptský vlk . To je si všiml jen v daleké severní Africe. To je obvykle zabarvený šedé nebo hnědé , i když to je jen zřídka spatřen . Vlk obývá části Blízkého východu . Kriticky ohrožený vlkarabský vlk . Žije v Saúdské Arábii, Ománu a Jemenu , a je považován za obtěžující zvíře.
Jižní Amerika

Původem z Jižní Ameriky , je hřívou vlk . Vlk vypadá jako velký pes s červeně zbarvenou srstí . Žije v Paraguayi , jižní Brazílii , severní Argentině a východní Bolívie . Vlk jevšežravec , živí se malými savci , ovoce a vegetace.
Asie

šedý vlk žije také v Eurasii spolu s euroasijského vlka , poddruh šedý vlk . Žije převážně ve střední Asii , stejně jako Evropa a Skandinávie. Tundra Vlk se nachází v severní Asii a boreálních oblastech Ruska . Dalším typem je indický vlk , malý poddruh domácí v indické , Pákistánu a Afghánistánu .
Vyhynulý druh

Existuje mnoho více druhů vlka, který žil ve světě které jsou nyní zaniklý . Vyhynulá zvířata do Severní Ameriky bylyKenai Peninsula vlk , Texas Šedý vlk , jižní Rocky Mountain vlk a dire wolf . Hokkaido a Honshu vlci byli domácí v japonské ostrovy .

Napsat komentář