Co zvířata žijí v Blue Gum lese ?

Modré blahovičník druh je domácí v Austrálii a Blue Gum lesy jsou takzvané díky velké populace těchto stromů v lesích. Tyto oblasti obsahují typicky stovky různých zvířat . Blue Gum High Forest severně od Sydney je slavný příklad tohoto typu prostředí. V roce 2011 , to bylo doma k několika ohrožených druhů zvířat. Netopýři

kuňka sheathtail – bat se nachází na východní a severní Austrálii . Bat , která může být 3 nebo 4 cm dlouhý , má žluté nebo bílé břicho , ale černou kožešinu jinde . Je uveden jako zranitelný k zániku podle australské vlády internetových stránkách. Šedovlasý flying- fox je největší rodák bat v Austrálii. Její strava se skládá převážně pylu a nektaru . Bat , který bude cestovat kilometrů najít jídlo , vyplní roli opylovačů podávané na a kolem stromů a rostlin .
Ptačí

v mocné soví hnízda ve vydlabaných stromů St Ives blue Gum vysokým lesem. Stejně jako mnozí z obyvatel lesa , je to považováno za ohrožené vlivem člověk učinil na své stanoviště . Výkonný sova je rozpoznatelné díky hluboké volání je dělá . Další modrá guma les bydliště ,kartáč – krůta , pomáhá lesní ekosystém tím, že pomáhá klíčení semen . Pták odřeniny pryč spadané listí , což pomáhá šířit padl semen a plodů . Kartáč – krůta je také odkazoval se na jako keř nebo kartáčovat krocana .
Vačnatci

vačnatec rodina zahrnuje Blue Gum lesní – obydlí bažiny klokan , která žije v lesním podrostu . Bažiny klokan strava se skládá z mnoha kapradin a keřů pocházejícími z modré gumy lesa. Cukr kluzák je typ malého vačice , která nechtěla , aby jeho domov v dutinách stromů . Cukr kluzák jí nektar , jakož i mízu některých stromů . To má membránu se může protáhnout na to, že umožňuje, aby “ klouzat “ pro krátké vzdálenosti mezi stromy . To je často spatřen klouzání po lesním zápojem .
Hmyz

butterfly- jako skvělý okrová , také známý jako Symmomus Skippe , je rozpoznatelný díky bledé skvrny se nachází na jeho nižší křídla. Toto zvíře má také kombinaci hnědé a oranžové a žluté zbarvení po celé jeho tělo. Nádherné okrová je také nalezený v jiných typech lesa a na okrajích deštných pralesů . Modrá guma psyllid usadí na modré stromy žvýkačky a vysává mízu . Je to jeden z rodiny, která zahrnuje variantu , která se namontují eukalyptů . Tento hmyz jsou obvykle hnědé a oranžové.

Napsat komentář