Jak mohu přehrávat hudbu & amp; Video na My Xbox ?

Je snadné přehrávání videa a hudby na Xbox 360. Můžete buď nákup hudby a videa z Xbox Live nebo přehrávat vaše osobní hudby a videa z externího USB disku. Xbox Live nabízí stovky videí a hudby ke stažení a můžete je odstranit a stáhnout si je v budoucnu znovu , aby se ušetřilo místo na vašich Xbox.Things budete potřebovat
Xbox Live účet
Externí pevný disk USB
Kreditní karta
Xbox Live bodů
Zobrazit další instrukce
Xbox Live videa a hudby
1

Zapněte Xbox 360 a přihlaste se ke svému účtu na Xbox Live .

2

Vyhledejte a vyberte možnost „Music Marketplace “ nebo “ Video Marketplace. “ Stiskněte tlačítko „A“ na ovladači vyberte položku “ Zune „. Uvnitř Zune najdete stovky videí a hudby zakoupit a stáhnout do konzole Xbox 360.
Sims 3

Procházet kategorie najít video nebo hudbu, kterou chcete stáhnout. Jakmile si vyberete , Xbox Live vám ukáže, kolik Xbox body, potřebná k nákupu zboží . Xbox Live nabízí mnoho videa ve standardním a vysokém rozlišení. Klikněte na jeden výběr a vyberte možnost “ Koupit „.
4

Vyberte “ Play“ , jakmile se zobrazí zpráva , že soubor ke stažení je k dispozici pro přehrávání .
Externí USB pevný disk videa a hudba
5

Načíst externí USB disk s vašimi osobními videa a hudbu z vašeho počítače. Pak se zapojte do svého Xbox a zapněte Xbox na .
6

Přejděte vpravo ve vaší nabídce My Xbox a vyberte možnost “ Video Library “ nebo “ Music Library „.

7

vyberte “ Portable Device “ jako zdroj , ze kterého chcete získat přístup k videa a hudbu .
8

vyberte si svůj video nebo hudbu z poskytnutého seznamu a vyberte „Play“ pro zobrazení vaše video nebo poslouchat hudbu .

Napsat komentář