Různé typy Doves

Myšlenka holubice běžně vyvolává představy o čistě bílých ptáků , bašty klidu a krásy . Čistě bílé holubice jsou pouze jedním vzácný typ , nicméně . Doves vlastně přicházejí ve stovkách odrůd a barev z celého světa . Barvy holubičí pohybují od temně šedavě hnědé , na živé tropické duhy a všechno mezi tím . Turtle

evropské , nebo Barbary , hrdličky jsou jedním z nejznámějších holubice druhů , rozeznat podle jejich mírný staví , nahnědlé barvy , černé a bílé pruhované skvrnami na zádech krku a především jejich klín ve tvaru ocasy s tmavými center a bílými okraji a tipy . Hrdličky přicházejí v mnoha jiných odrůd a jsou nalezeny po celém světě , včetně domestikovaných prstenci hrdlička Ameriky , orientální hrdlička střední a východní Asii a na Madagaskaru hrdlička .
Ground

Pozemní holubice , včetně trpasličí země holubice , modrá země holubice , peruánské země holubice , brunátný země holubice a holé očima přízemí holubice , žijí v Jižní Americe a Karibiku . Samci jsou typicky modro- šedý s červenými nohou a žlutavých zobáky , s výjimkou rudými pozemních holubice , které jsourezavě hnědočervené . Samice a mláďata obvykle vypadají jako jednotvárnější verze těchto mužů . Pozemní holubice jsou velmi malé , a dostat své jméno od krmení hlavně na semena a drobného hmyzu na zemi .
Collared

límcem holubice , včetně druhů polovina límcem holubice , indické ringnecks , euroasijské límečkem holubice , ring – hrdlem holubice a ringneck holubice , jsou většinou šedé , bílé a černé ptáky . Žijí po celém světě , včetně Afriky, Evropy , Indie a Jižní Ameriky .

Ringneck holubice byli obyčejní jako domácí zvířata po dobu nejméně 2000 let. Někteří členové tohoto druhu nesou mutaci poskytnout jim velmi bílá ; to jsou bílé holubice obyčejně spojené s magickými úkony .
ovoce holubice

ovoce holubice , nalezených ve východní Indii , a včetně mnoha druhů , včetně růžové hlavou ovoce holubice , růže korunován ovoce holubice , jambū ovoce holubice , Wompoo ovoce holubice a krásné ovoce holubici , jsou krásné , malé ptáky , každý zdobily v hojnost barev . Muž růžové hlavou ovoce holubice se nacházejí výhradně v méně než 4.700 čtverečních kilometrů indonéského pralesa , mají fialové , růžové hlavy , se zelenými zobáky a zářivě oranžové oči , s růžovými krku a krku lemované zespoduzelená a černo- bílé uvedeno kapela . Jejich upperparts jsou zelené a šedé underparts . Mají růžové nohy a žluté undertail prahne .

Napsat komentář