Jak obnovit pedál na Singer Šicí stroje

Obnova pedál zpěváka šlapacím šicím stroji vám umožní znovu použít ten starý šicí stroj, který vaši rodiče či prarodiče používá . S loket tuk a ocelové vlny můžete odstranit rez a obnovit tuto starožitných téměř novém stavu . Pak budete moci opět šlapací pryč na to nádherné starožitné machine.Things budete potřebovat
Crescent klíče
WD – 40
Steel vlna
Metal Polish
Cloth hadr
světlo stroj tuk
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Zcela kabát pedálu montážní díly šlapacím šicím stroji Singer s WD – 40 . Tím se uvolní a odstraní rez a špínu , které mohou být na sestavě pedálu .
2

Použijte půlměsíce klíč rozebrat sestavu pedálu na šlapacím šicí stroj Singer . To lze provést nejprve pomocí půlměsíce klíče odstranit šroub a matici , kdese připojuje k těhlice tyč pedálu v dolní části sestavy pedálu . Pak použijte půlměsíce klíč odstranit matici a šroub v horní části , kdePitman tyč , nebo moc bar , se připojuje k setrvačníku . To by mělo plně uvolnit Pitman tyč . Dávejte pozor, aby plně odstranit Pitman tyč , která spojuje pedál na setrvačník , takže nezpůsobístroj pracovat , zatímco vy obnovit ji .
3

drhnout demontované díly pomocí ocelová vlna . Tím se odstraní rez a špínu nahromadění , které mohou být na pedálu částí stroje .
4

Použít kovový lesk tkaniny hadrem . Poté setřít kovové kusy s kovovým lesk . Tím se obnoví a zachová kousky .
5

použijte půlměsíce klíče namontujte sestavu pedálu . Udělejte to tak, že nejprve vložením matici a šroub do horní části Pitman tyče a pak táhněte nahoru s půlměsíce klíčem . Poté vložte matici a šroub na spodní straně Pitman tyče , kde se setkává pedálu a utáhněte jej s půlměsíce klíčem . Dávejte pozor, aby plně odpovídala napájecí lištu zpět do setrvačníku a pedál nebostroj nebude pracovat správně . Použít lehký stroje mazivo by stříká některé z nich do hlavní osy setrvačníku a v místech, kdese setká s těhlice tyč pedálu a setrvačník . Jakmile je to hotovomontáž pedálu stroje je plně obnovena .

Napsat komentář