Jak vidět polární záře

The Northern Lights ( oficiálně známý jako Aurora Borealis ), jsouúžasné jev vyskytující se v noční obloze , která je způsobena kombinací slunečních větrů a srážkou nabitých částic . Při pohledu pouze na severní polokouli v severní části oblohy , tato velkolepá událost gigantických zářící světla mas je skutečně jedním z nejúžasnějších přírodních památek , budete pravděpodobně někdy see.Things budete potřebovat
dalekohled nebo dalekohled
přístupné tmavá oblast
Zobrazit další instrukce dovolená 1

aurora borealis se vyskytuje nejčastěji v období září až října do března až dubna. To je vidět zcela jasně, od severní Kanady a vidět z Fairbanks na Aljašce asi 260 nocí , protože světla se vyskytují na severním obzorem ; to je říkal, že osvětlení může být rok .
2

nejlepší zobrazení k dispozici v“nižší 48 “ je v severních státech sousedících Kanada adál na sever , tím lépe , v takových státech jako Maine , Minnesota, Washington , a tak na
3

nejlepší doba pro zobrazení tohoto jevu jsou v průběhu března a září . ; nejhorší měsíce jsou leden a červenec .
4

Zatímco dalekohled nebodalekohled bude jistě pomoci váš názor , ty v severní Kanadě a na Aljašce by neměla mít žádný problém vidět světla s pouhým okem .

5

Najděte nejtmavší sledování místo k dispozici ve vašem okolí , například v klidné lesa nebo do parku . Veškeré světlo jejev velmi obtížné vidět , takže při úplňku jenáročná doba , aby se ve světlech stejně .

Napsat komentář