Párování s Wiimote S s EVO

Wiimote jeregulátor použitý na populární Nintendo Wii zábavním systémem . Regulátor se ovládá pomocí technologie Bluetooth , což jestandardizovaný protokol využít k mnoha bezdrátových zařízení . Vzhledem k tomu,Wiimote je založen na Bluetooth , s pomocí nějakého software je kompatibilní s HTC EVO , technologii Bluetooth , Android – založené Smartphone . Nicméně, vaše EVO nesmí být spuštěn skladem HTC ROM a musí být spuštěn ROM non – Sense – založené jako kyanové Mod pro Wiimote pracovat správně . Pokud používáte ROM non – Sense – založené , spárování obou zařízení není těžké a může být provedeno během několika minut pomocí důvěryhodného softwaru na Android Market.Things budete potřebovat
HTC Evo Sluchátko s non- Sense na bázi ROM
Wiimote
připojení k internetu
Zobrazit další instrukce dovolená 1

Připojte EVO telefon k internetu pomocí Wi – Fi nebo jinou metodu fungující připojení .

2

Otevřete Android Market , obvykle označené “ na trhu “ na jedné z domovských obrazovek vaší přenosné části . Pokud není aplikace se nachází na domovské obrazovce , bude v app šuplíku .
3

Stisknětetlačítko hledání na pravém dolním rohu EVO telefonu . Ve výsledném vyhledávacího pole zadejte “ Wiimote Controller “ a stiskněte tlačítko Hledat .
4

typu “ Wiimote Controller “ do vyhledávacího pole a klikněte na “ Vyhledat „.
5

Vyberte první výsledek , program s názvem “ Wiimote Controller “ a nainstalovat aplikaci z Android Marketu .
6

Zatímcoaplikace je stahování , přejděte do nastavení systému na přenosné části a umožnit bluetooth , pokud to již není aktivní.
7

Otevřete aplikaci Wiimote Controller , jakmile je dokončeno stahování . Klepněte na tlačítko “ Ano “ Po zobrazení výzvy při otevření k tomu, aby “ WiiControllerIME . “
8

Dejte si Wiimote v režimu vyhledávání stisknutím tlačítka 1 a 2 současně . Ihned poté klepněte na první tlačítko na obrazovce app Wiimote Controller . “ Spojen “ zprávu , nebo tři blikající světla , by se měl objevit na Wiimote uvést , že byl spárován .
9

Klepnutím na druhé tlačítko v Wiimote Controller vyberte “ WiiControllerIME . “ Na tomto místě můžete hrát hry pomocí Wiimote jako vstupní zařízení .

Napsat komentář